Skladník

CoreTel s.r.o.

Miesto práce
CoreTel s.r.o., K cintorínu, Žilina-Závodie
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva príjem a výdaj tovaru zo skladu, kontrolu a označovanie tovaru
- zabezpečuje nakládku a vykládku tovaru
- umiestňovanie tovaru v sklade, práca s VZV
- upozorňuje vedúceho skladu na nedostatky skladových zásob a na chyby dodaného materiálu
- realizácia rozvozov tovaru zákazníkom
- udržiava poriadok v sklade a priľahlých priestoroch, aj vonkajších
- účasť na pravidelných kontrolách (inventúry a podobne)

- práca na trvalý pracovný pomer v 1-zmennej smene / 8:00 – 16:30/
- príplatky nadčasy
- BONUSY: dochádzkový, spoľahlivosť
- FINANČNÝ BONUS polročný a koncoročný
- finančný príspevok na stravné v hodnote 3,83€ / finančná odmena k výplate /
- práca v priemyselnej časti / Žilina – Bánová /
- zabezpečená pracovná obuv a odev
- hradená lekárska prehliadka
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- profesionálne zaškolenie
- hradené školenie pre prácu na VZV
- využívanie firemného vozidla na súkromné účely
- mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrý zdravotný stav
Preukaz VZV - výhodou
Chuť pracovať
Dôslednosť
Flexibilita
Serióznosť

Coretel s.r.o. je veľkoobchodná firma, ktorá sa zaoberá segmentom internetových, televíznych a káblových technológií. Náš pracovný tím tvorí kolektív profesionálov s dlhoročnou praxou a množstvom skúseností v priemysle káblovej televízie a dátových sietí. Okrem kvalitných produktov od renomovaných výrobcov ponúkame aj softvérové riešenia a projekčné činnosti s možnosťou zabezpečiť službu na kľúč. Radi Vás privítame na adrese prevádzky v priemyselnej časti Žiliny – Bánová. V našich skladových priestoroch môžete vidieť rozsiahle portfólio od našich renomovaných brandových partnerov. Kontaktujte nás a presvedčte sa o tom sami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Milan Trunkvalter
Tel.: +421948658865
E-mail: poslať životopis
ID: 4454947  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac