Creative Director

CORE4 Advertising, spol. s r.o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.8.2022
3 000 EUR/mesiacMinimálna FA suma, podľa úrovne kandidáta.Možnosť prepočtu na TPP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opäť sa rozrastáme a preto na post Creative directora hľadáme:

- kreatívneho a rozhľadeného človeka, ktorý chce posunúť svoju kariéru kreatívca na vyšší level. Ako kreatívny riaditeľ budeš zodpovedný za všetky kreatívne výstupy agentúry, ich vhodnosť pre konkrétneho klienta a za spôsob, akým ich klientom predáš.

- človeka schopného riadiť copywriterov, grafikov a animátorov, ktorý vytvára spolu so stratégom prezentácie a je pre klienta priateľom a poradcom v témach marketingovej komunikácie. Je hlavným partnerom Strategy directora a Client service directora. Creative Director v C4 je zároveň samostatný ideový tvorca.

- dobrého reprezentanta agentúry v rámci prednášok, konferencií a vzdelávania klientov.
- partnera pre ovplyvňovanie stratégie firmy, jej image a smerovania.

Ponúkame

Vedúca pozícia v jednej z najstabilnejších marketingových agentúr
Potenciál získania partnerstva vo firme
Skúsenosti nakumulované za 21 rokov chodu C4
Kľudné a priateľské prostredie umožňujúce rast
Priestor pre osobné ambície a tvarovanie agentúry
Férové prostredie bez nadčasov a preťažovania
Kvalitný support a spolupráca s Client service directorom (Natália Vargová), Strategy
directorom (Andrej Csino) a s Chief technology officerom (Miro Murgaš).
Sadu osobných benefitov vyplývajúcich z osobného rokovania

Prosíme zaslať stručné CV a link na portfólio. Odpovedáme len na takéto reakcie. Vďaka za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

marketing /reklama

Počet rokov praxe

4

Požiadavky

Prax ako copywriter alebo art director
Prax min. 4 roky v niektorej z TOP reklamných agentúr na seniornej pozícii
Solídny ideový background v rámci všetkých typov komunikácie
Výborná orientácia v digitálnom marketingu
Výborné prezentačné zručnosti
Schopnosť pracovať s teamom
Dobrý prehľad a orientácia v marketingu a komunikácii
Ocenenia sú plus, nie sú však pre nás podmienkou

///Prosíme zaslať stručné CV a link na portfólio. Odpovedáme len na takéto reakcie. Vďaka za pochopenie///

Jedna z najdlhšie pôsobiacich slovenských kreatívnych fullservisových agentúr pôsobiaca v oblasti integrovaného marketingu a vývoja digitálnych riešení s vlastným tímom online vývojárov, pravidelne oceňovaná na domácich a svetových festivaloch.

www.core4.sk
ID: 4312354  Dátum zverejnenia: 25.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac