Skúsený Graphic Designer

CORE4 Advertising, spol. s r.o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 600 EUR/mesiacJe možné byť TPP ale aj živnostník. Mzda sa bude odvádzať podľa formy spolupráce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj! V našej agentúre budeš vytvárať naozj rôznorodý grafický obsah s ťažiskom v digitálnych kampaniach. Minoritne sa objaví aj nejaké BTL, takže pripraviť veci pre tlač by malo byť samozrejmosťou. Zajímavé na tejto pozícii je aj to, že občas striháš aj easy videá, vyžadujeme aj dobrú úroveň vektorovej 2D motion grafiky ( explain videá). V teame budeš spolupracovať s webdesignerom.

- mladý dynamický team... bože milujeme túto vetu :)))
- práca v TOP SK integrovanej agentúre
- zaujímavá a inovatívna práca pre menšie ale aj veľké značky
- vzdelávanie - príspevky na kurzy
- sociálny fond
- náhradné voľná a financie za prípadné nadčasy (nestáva sa u nás takmer vôbec )
- rešpektujeme work-life balance
- pevná pracovná doba - žiadne nadčasy ani víkendy nehrozia
- Počas karanténnych opaterní umožňujeme prácu z domu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2021 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dizajn ideálne

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - expert
Adobe Illustrator - expert
Adobe Photoshop - expert
Adobe Premiere Pro - pokročilý
Adobe After Effects - pokročilý

Počet rokov praxe

grafický dizajnér, art director
3

Ochota spolupracovať na riešení zadaní v dobrej a maximálne priateľskej atmosfére. To je najdôležitejšie.

Jedna z najdlhšie pôsobiacich slovenských fullservisových agentúr pôsobiaca v oblasti integrovaného marketingu a vývoja digitálnych riešení, pravidelne oceňovaná na domácich a svetových festivaloch.

www.core4.sk

Panónska cesta 9
851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

ID: 4071218  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac