Digital Graphic Designer (Ref. č.: 2011/9)

CORE 4, spol. s r.o.

Miesto práce
Panónska cesta 7, P.O.Box 59, 852 59 Bratislava
Termín nástupu
01.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- grafická tvorba reklamných kampaní pre online prostredie (bannery, infografiky, video
kampane a výstupy na sociálne siete)
- grafická tvorba ATL výstupov (OOH, print, TV)
- výhodou uchádzača (nie podmienkou) je aj ovládanie animačných softov / Adobe Premiere + Adobe After Effects
- participácia na kreatívnych zadaniach s kreatívnym oddelením podľa potreby

2 x ročne odmeňovanie
extra dovolenky za odpracované roky
sociálny fond
profesionálna práca na úrovni digitálnej agentúry v TOP 3 na Slovensku

Uchádzači zašlú spolu so životopisom aj portfólio svojich 5 najlepších prác alebo URl s portfóliom. Práce nemusia byť mediálne zrealizované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2018 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Adobe Photoshop - expert
Adobe Illustrator - pokročilý

- grafický level Expert
- výhodou uchádzača je aj ovládanie animačných softov /
Adobe Premiere + Adobe After Effects

TOP 3 slovenská agentúra pôsobiaca v oblasti digitálneho integrovaného marketingu a vývoja internetových riešení, pravidelne oceňovaná na domácich a svetových festivaloch.

www.core4.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Panónska cesta 7, P.O.Box 59
852 59 Bratislava

Kontakt

ID: 1021132   Dátum zverejnenia: 7.12.2017