Medical specialist

CORD BLOOD CENTER

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a realizácia klinických štúdií
Zodpovednosť za poskytovanie profesionálnej starostlivosti o zákazníkov, podpora pre interné oddelenia a externých zákazníkov v oblasti zdravotnej starostlivosti
- nezávislé riešenie zložitých zákazníckych otázok, podávanie odborných informácií
- organizuje odborné semináre, sympóziá a kongresy
- prezentuje a zabezpečuje prezentáciu organizácie v odbornej a laickej verejnosti
Odborná koordinácia všetkých činností spojených s aktivitami registra pupočníkovej krvi
- proces získavania, výberu a vydania pupočníkovej krvi od dobrovoľných darkýň, kontrola a evidencia zdravotnej dokumentácie, zasielanie vzoriek na vyšetrenia, príjem a sledovanie výsledkov, vedenie databázy (zadávanie údajov z dokumentácie do databázy, získavanie údajov z databázy)
- príprava reportov o jednotkách pupočníkovej krvi na základe požiadaviek zahraničných centier
- zabezpečenie výdaja a zaslania vzoriek na vyšetrenie podľa požiadaviek zo zahraničia
- koordinácia vydávania pupočníkovej krvi na transplantácie, logistika pri transporte transplantátov
- komunikácia so zahraničnými koordinátormi a registrami
- vypracovávanie štatistík spojených s činnosťou verejného registra pupočníkovej krvi

- Práca v príjemnom kolektíve
- Kontakt so zahraničím
- Primerané platové ohodnotenie
- Jazykové vzdelávanie

Profesijný životopis s označením názvu pozície zasielajte e-mailom. S ohľadom na Zákon č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie osobných údajov za účelom náborového procesu spoločnosti EUROCORD. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prirodovedne, farmaceuticke, medicinske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s prácou so zdravotníckou dokumentáciou a prax v zdravotníckej administrácii
- skúsenosti s vyšetrovacími metódami, výsledkami testov a analýzou údajov v zdravotníctve
- vítané skúsenosti s darcami krvi
- skúsenosti z oblasti verejného zdravotníctva
- orientácia na detail a schopnosť sústrediť sa
- logicko-analytické myslenie
- výborné komunikačné zručnosti
- flexibilita

Cord Blood Center Group je moderná biotechnologická firma, ktorá je druhou najväčšou bankou pupočníkovej krvi v Európe s viac ako 150 000 klientami. So svojimi pobočkami v Rakúsku, Taliansku , Rumunsku, Maďarsku a Českej Republike sa radí medzi popredných inovátorov a poskytovateľov svojich služieb v celej Európe, ako aj ďalších krajinách. Banka má licencované tkanivové banky (laboratóriá a sklady) v Rakúsku, Česku, na Slovensku a v Rumunsku.
Náš rozvoj podporujeme kvalitným tímom, ktorý momentálne rozširujeme a hľadáme kvalitných profesionálov s chuťou pracovať.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3011621  Dátum zverejnenia: 13.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou