Területi képviselő

Corax-Bioner Zrt

A munkavégzés helye
Szlovák Köztársaság (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
szabadúszó, vállalkozó

A Corax-Bioner Zrt. magyar tulajdonú középvállalkozás.
A Corax-Bioner Zrt. az egész országot lefedő, felkészült agrár szakemberekből álló területi képviselői hálózattal rendelkezik, melynek bővítéséhez, szlovákiai munkavégzéssel Területi képviselő kollégát keres.
Főbb feladatok, munkák:
- Vevőkör kialakítása, kapcsolattartás, szakmai tanácsadás
- A cég termékeinek értékesítése Szlovákia területén
- Beérkező rendelések begyűjtése, rendelések leadása
Az álláshoz tartozó elvárások:
- Felsőfokú agrárvégzettség
- Növénytermesztési és értékesítési tapasztalat
- Precíz, megbízható munkavégzés, önállóan és csapatban
- Jó kapcsolatteremtő képesség
- MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
- Szlovák és magyar tárgyalóképes nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
- Megbízható munkahely magyar tulajdonú vállalatnál
- Versenyképes alapbér és forgalomarányos díjazás
- Munkavégzéshez szükséges eszközök (céges autó, laptop, telefon)

főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Haladó (C1) vagy Szlovák nyelv - Haladó (C1)

Egyéb ismeretek

Microsoft Office - Középszint

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat az alábbi pozícióban/területen

3

Szakmai tapasztalat években

5

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Precizitás, megbízhatóság
Jó kapcsolatteremtő képesség

A Corax-Bioner Zrt. magyar tulajdonú középvállalkozás saját fejlesztésekre és sikeres szabadalmak hasznosítására épülő környezetbarát növényvédőszereket, EK műtrágyákat és baktériumtrágyát gyárt és forgalmaz. A termékek értékesítése saját tulajdonban lévő ismert és elismert márkaneveken (Vektafid®, Biosol®, Voligop®, Nevikén®, CoraZonit®) történik. Környezetbarát növényvédőszereink és termésnövelő anyagaink integrált és ökológiai termesztésben egyaránt felhasználhatók.
A cég székhelye HU-Budaörsön van, két üzemmel és hozzátartozó laborral rendelkezik Budaörsön, illetve Szegeden.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott
ID: 4321782  Dátum zverejnenia: 12.9.2022