CNC frézar/sústružník do Rakúska

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Hallein, Rakúsko
Termín nástupu
hneď
2 600 EUR/mesiacod 2200 eur/mesiac netto v závislosti od klasifikácie a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Frézovanie,vŕtanie,sústruženie súčiastok rozličných tvarov na zariadení s CNC riadením.
- využívaný je hlavne systém Haidenhain

Dlhodobé pracovné miesto s trvalým pracovným pomerom na dobu neurčitú na rakúsku pracovnú zmluvu.
Diéty, 13. a 14. plat, 5 týždňov dovolenky v roku
Ubytovanie zabezpečené a plne hradené
Zdravotné, sociálne, dôchodkové, nezamestnanecké poistenie
Pracovná obuv a oblečenie zdarma

Životopisy posielajte najlepšie v nemeckom jazyku, urýchlitite tým výberový proces

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre významnú rakúsku priemyselnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aspon 1 rok

Prax v danej oblasti,
trestná bezúhonnosť,
znalosť nemeckého jazyka,
vlastné auto na prepravu z ubytovania do práce

Sme rakúska personálna spoločnosť CORATOP Personalservice KG so sídlom v Dornbirne v Rakúsku, s pobočkou na Slovensku.
Spoločnosť Coratop Personalservice bola založená v roku 2008 pánom Rainerom Ilsankerom v Rakúsku, kde pôsobila ako náborové stredisko v oblasti sprostredkovania práce prevažne v stavebníctve a vo výrobnom priemysle.
V roku 2016 sa pán Ilsanker rozhodol rozšíriť svoje pôsobenie aj na Slovensko.
Sprostredkúvame prácu u rakúskych zamestnávateľov na rakúsku pracovnú zmluvu v rámci celého Rakúska a bez akýchkoľvek poplatkov.
ID: 4074940  Dátum zverejnenia: 5.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac