CNC Pracovníci - Rakúsko

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
OD 2000 eur netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho dlhoročného rakúskeho klienta hľadáme uchádzačov na pozíciu CNC pracovníka do prevádzky v Salzburgu
Jedná sa o dlhodobé stabilné pracovné miesto u rakúskeho zamestnávateľa s poskytnutým a hradeným uytovaním.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

- práca je na rakúsku pracovnú zmluvu
- ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- diéty za každý odpracovaný deň
- 5 týždňov dovolenky
- 13. a 14. plat
- rakúske sociálne a zdravotné poistenie
- príplatky za nadčasy

Podmienky:

- skúsenosti a prax v odbore
- nemecky jazyk na úrovni dorozumenia sa na pracovisku a porozumenia pracovným
zadaniam
- vlastné auto výhodou
- schopnosť pracovať samostantne

Životopisy (najlepšie v nemčine) zasielajte na e.mailovú adresu [email protected]
Uchádzačov, ktorí splňajú kritériá zamestnávateľa budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Sme rakúska personálna spoločnosť CORATOP Personalservice KG so sídlom v Dornbirne v Rakúsku, s pobočkou na Slovensku.
Spoločnosť Coratop Personalservice bola založená v roku 2008 pánom Rainerom Ilsankerom v Rakúsku, kde pôsobila ako náborové stredisko v oblasti sprostredkovania práce prevažne v stavebníctve a vo výrobnom priemysle.
V roku 2016 sa pán Ilsanker rozhodol rozšíriť svoje pôsobenie aj na Slovensko.
Sprostredkúvame prácu u rakúskych zamestnávateľov na rakúsku pracovnú zmluvu v rámci celého Rakúska a bez akýchkoľvek poplatkov.
ID: 3560435  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: OD 2000 eur netto