Elektrotechnik

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1800 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nasho klienta s moznotou nastupu ihned

Vasa uloha:
- zapajaneie rozvodovych skriniek
- elektromontaz a tahanie kablov v priemyslenych budovach

Poskytujeme pracu na

- rakusku pracovnu zmluvu, so vsetkymi vyhodami rakuskeho socialneho systemu
- nadstandardnu mzdu plus
13 a 14 plat
- 5 tyzdnov dovolenky
- prispevky na byvanie a diety
- mzda od 1800 eur mesacne, podla kvalifikacie
- moznost karierneho rastu
- ubytovanie poskytnute zamestnavatelom

Poradenstvo a podpora pri uradnom vybavovani ( rodinne pridavky, formular E106 ... )

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zamocnik, zvarac, elektrikar

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Kanditat musi vediet citat z pracovneho planu v nemcine podla ktoreho bude pracovat, vlastny automobil je vyhodou

- nemcina na komunikativnej urovni
- ochota pracovat na zmeny
- vlastne auto vyhodou nie podmienkou
- moznost vycestovat v skupinkach kde ovladaju nemcinu minimalne 1-2 clenovia
- zivotopisy posielajte v nemeckom jazyku, kontaktujeme iba uchadzacov vyhovujucich podmienkam

Vas profil

- ukoncene vzdelanie v odbore a pracovne skusenosti s montovanim rozvodovych skriniek vyhodou
- schopnost pracovat samostatne
- schopnost citat plany v nemcine
- ochota pracovat nadcasy a na zmeny

Firma Coratop Slovakia bola zalozena v roku 2008 v Rakusku kde posobila ako naborove stredisko pre spolupracovnikov v oblasti pracovnych ponuk remesiel a priemyslu.
V roku 2016 sa posobenie firmy rozsirilo na Slovensko.

Pri pricestovani Vas vyzdvihneme a doprevadime na ubytovanie. Taktiez Vas prvy pracovny den osobne doprevadime do zamestnania a ako bonus k nasim sluzbam ponukame vyuzitie bezplatneho Fitness centra.

Pri organizovani a planovani Vasej cesty Vam rada pomoze Monika Tothova
00421 905 957 989 z nasho naboroveho strediska.

Ak mate zaujem o pracovne pozicie, ktore nemame obsiahnute v nasej ponuke, tak Vam radi sprostredkujeme niektoreho z mnohych zahranicnych partnerov.Ak by sme nemali v ponuke Vami hladane pracovne miesto, nevahajte a napriek tomu nas kontaktujte . Spolupracujeme aj s dalsimi pratnermi v oblasti stavebnictva a priemyslu. Zarucne sa pokusime najst pre Vas to najlepsie a najvhodnejsie riesenie.

Adresa spoločnosti

Coratop Ilsanker KG
Bildgasse 10
6850 Dornbirn
ID: 3421247   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1800 netto