Automechanik

CORA Myjava s.r.o.

Miesto práce
Cora Myjava s.r.o., Brezovská, Myjava
Termín nástupu
ihneď
800 euro brutto + po skončení skúšobnej doby - odmeny podľa výkonu práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- automechanik v servise pre osobné vozidlá
- diagnostika a servis osobných a prípojných vozidiel
- oprava mechanických častí osobných vozidiel, ako napr.: nápravy, riadenie, diferenciál, motor a pod.
- výmena prevádzkových kvapalín
- vykonávanie pravidelných prehliadok osobných vozidiel

- možnosť rozšírenia odbornej spôsobilosti formou školení
- zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
- strava v objekte firmy
- nápoje zdarma (káva, čaj, minerálka)
- bezplatný pracovný odev, pracovné a ochranné pomôcky
- voľný víkend

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- prax pri opravách osobných vozidiel vítaná
- manuálna zručnosť a technické myslenie
- po zaučení sa, schopnosť samostatnej práce
- spoľahlivosť
- zodpovedný prístup k práci
- vysoké pracovné nasadenie a disciplína

Autorizovaný servis a predaj vozidiel Škoda.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3575252  Dátum zverejnenia: 10.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 euro brutto + po skončení skúšobnej doby - odmeny podľa výkonu práce.