Obchodný zástupca pre Západné Slovensko

Cor Metal, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 040 EUR/mesiacfinančný príspevok na stravovanie, mesačné odmeny a prémie....

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov, starostlivosť o stálych zákazníkov
-prezentovanie a propagovanie tovaru, služieb
-poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom, riešenie reklamácií
-monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
-zodpovedanie za plnenie osobného plánu predaja
-reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému
-agenda,
-4 dni cestovanie, 1 deň agenda v kancelárii.

notebook, mobilný telefón, služobné auto
mzda dohodou,

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s profesijným životopisom je potrebné zaslať na email:[email protected]. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale osobne budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú potrebné požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, marketing a reklama

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 6 mesiacov

komunikácia (jednanie s ľuďmi),
samostatnosť,
informačná gramotnosť,
vyjednávanie,
cieľavedomosť....

Cor Metal, s.r.o. sa zaoberá výrobou betonárskej výstuže, nákupom a predajom kovového odpadu.
ID: 4575398  Dátum zverejnenia: 10.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 040 EUR/mesiac