Vodič - prevozy medzi halami v rámci areálu

Cor Logistics, s. r. o.

Miesto práce
Hrádok, Istebné-Hrádok
Termín nástupu
dohodou
6,5 EUR/hod.odmeny podľa pracovného výkony, príplatok za prácu nadčas a prípadnú prácu v sobotu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča na prevozy ohýbanej ocele a iného materiálu medzi halami v rámci nášho areálu. Vodič musí mať minimálne oprávnenie C, prípadne C+E. V prípade, že má aj kartu vodiča vieme ho občas využiť aj  vývoz v okolí regiónu.

je nutné vodičské oprávnenie C, C+E prípadne všetky potrebné doklady na výkon povolania vodiča

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita

Sme stabilná dopravná spoločnosť zaoberajúca sa vnútroštátnou a medzinárodnou prepravou tovaru, špedíciou a logistikou. Dopravu tovaru zabezpečujeme vlastnými, ako aj zmluvnými vozidlami.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Zubajová
E-mail: poslať životopis
ID: 4795261  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.