Znalec / Odhadca nehnuteľností

Copytrend, s.r.o

Miesto práce
Tomášikova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
2.000 €* brutto + provízie; *platové ohodnotenie môže byť aj vyššie v závislosti od kvalifikácie a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie znaleckých posudkov na nehnuteľnosti
- oceňovanie / odhady hodnoty rozostavaných stavieb a stanovenie ich budúcej hodnoty
- posudzovanie právneho a skutkového stavu nehnuteľností (komerčné, rezidenčné a priemyselné)
- oceňovanie nehnuteľností na základe znaleckých posudkov od externých znalcov

- spolupráca s dotknutými účastníkmi konania, orgánmi štátnej správy a katastrami nehnuteľností
- evidencia výsledkov (ohodnotenia nehnuteľnosti)
- kontrola správnosti dát o nehnuteľnosti ako podklad pre schválenie/čerpanie úveru zabezpečeného nehnuteľnosťou
- pravidelný reporting

- spolupráca pri vytváraní / úprave metodických postupov
- spolupráca pri tvorbe koncepcie a metodiky cenovej mapy Slovenska pre trhové ohodnotenie nehnuteľností

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, zašlite nám Váš životopis na náš e- mail.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- VŠ stavebná fakulta
- Ukončené špecializované štúdium pre znalcov ukončené záverečnou skúškou + odborná skúška na MS SR
- Certifikát súdneho znalca - zapísaný v zozname znalcov MS SR, okrúhla pečiatka, odbor stavebníctvo, odvetvie ohodnocovanie nehnuteľností

- dobrá orientácia na realitnom trhu
- dôslednosť
- zodpovedný prístup k práci
- proaktivita
- zmysel pre detail
- tímový hráč

Spoločnosť Copytrend, s.r.o. je lídrom v sektore ohodnocovania nehnuteľností, hnuteľného majetku a podnikov.

Cieľom spoločnosti je zabezpečiť našim klientom a partnerom KOMFORTNÝ a EFEKTÍVNY spôsob využitia komplexných služieb v oblasti ohodnocovania.

Spoločnosť je zároveň znaleckou organizáciou zapísanou v zozname znaleckých organizácií Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky.
ID: 3627595  Dátum zverejnenia: 23.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.000 €* brutto + provízie; *platové ohodnotenie môže byť aj vyššie v závislosti od kvalifikácie a skúseností