Web Developer

Copytrend, s.r.o

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
29.10.2018
Od 800 €/ brutto mesiac; *platové ohodnotenie môže byť aj vyššie v závislosti od kvalifikácie a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného web developera, ktorý posilní náš tím. Budeš sa podieľať na tvorbe webov, e-commerce riešení až po komplexné webové aplikácie. Ponúkame ti pohodovú prácu v skvelom pracovnom prostredí a tíme.

Náplň práce:
– tvorba webstránok a webových aplikácií
– spolupráca na komplexnejších projektoch
– implementácia funkcionalít
– testovanie a riešenie chýb

– rôznorodá práca pre zaujímavých klientov
– priestor pre kariérny rast
– flexibilný pracovný čas
– školenia a benefity
– férové mzdové ohodnotenie
– pohodový kolektív

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme inhouse zamestnanca do kancelárie v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

WordPress - Pokročilý
CSS - Pokročilý
PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
Administrácia MySQL - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– znalosť na pokročilej úrovni – WordPress, Bootstrap
– znalosť na pokročilej úrovni – HTML, CSS, JavaScript, MySQL
- ak ovládaš SEO, chceme ťa všetkými 10

– znalosť výhodou – jQuery, SASS / LESS, Laravel, Composer, NPM / Webpack
– prax na pozícii aspoň 2 roky
– maximálnu precíznosť a dôslednosť
– schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatne
– dodržiavať termíny
– sledovať nové trendy
– znalosť anglického jazyka

Spoločnosť Copytrend, s.r.o. je lídrom v sektore ohodnocovania nehnuteľností, hnuteľného majetku a podnikov.

Cieľom spoločnosti je zabezpečiť našim klientom a partnerom KOMFORTNÝ a EFEKTÍVNY spôsob využitia komplexných služieb v oblasti ohodnocovania.

Spoločnosť je zároveň znaleckou organizáciou zapísanou v zozname znaleckých organizácií Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky.
ID: 3520601  Dátum zverejnenia: 20.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 €/ brutto mesiac; *platové ohodnotenie môže byť aj vyššie v závislosti od kvalifikácie a skúseností