Obchodný referent / Asistent riaditeľa spoločnosti

Copytrend, s.r.o

Miesto práce
Tomášiková 30/A, Bratislava 82101, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
27.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna komunikácia s obchodnými partnermi, klientmi a štátnymi inštitúciami
- udržiavanie obchodných vzťahov s existujúcimi klientmi a aktívne získavanie nových klientov
- pravidelné absolvovanie obchodných a služobných ciest a rokovaní ( v rámci SR)
- príprava cenových ponúk a zmlúv, vyjednávanie zmluvných podmienok a vedenie obchodných rokovaní

- organizovanie a vedenie pracovných stretnutí, písanie zápisníc,
- organizácia a koordinácia kalendára, pokročilá správa dokumentov, kontaktov, networking

- organizovanie a riadenie chodu kancelárie, komplexnosť spravovania agendy nadriadeného i svojej agendy
- nábor a výber nových zamestnancov
- optimalizácia a efektívne nastavovanie procesov celého administratívneho manažmentu

- telefonická a e-mailová komunikácia, hospodárska a hromadná korešpondencia
- správa pohľadávok (prevencia vzniku pohľadávok), riešenie faktúr po dobe splatnosti – vymáhanie pohľadávok

- fakturácia

- pravidelný reporting výsledkov a kľúčových ukazovateľov
- administratívne práce
- aktualizácia údajov v CRM systéme
- tvorba a aktualizácia databázy, práca v MS Excel
- tvorba prezentácií

- profesionálne a reprezentatívne vystupovanie, v zmysle zásad biznis a spoločenskej etikety

Pre našu spoločnosť hľadáme spoľahlivého obchodného referenta.
Komunikácia s klientmi, starostlivosť o zákazníkov, obchodná činnosť, tvorba cenových ponúk. Administratívna podpora - spracovanie štatistík, analýz.

Záujemcov žiadame o zaslanie životopisu spolu s popisom predchádzajúcich pracovných skúseností na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- prax v oblasti obchodu (segment B2B) - min. 1 rok - podmienkou
- excelentné vyjednávacie, prezentačné zručnosti
- schopnosť viesť obchodné jednania na vysokej úrovni a vyjednávať
- schopnosť identifikovať potreby zákazníka
- schopnosť identifikovať kľúčových ľudí potrebných pre uzatvorenie obchodu a budovať s nimi formálno-neformálne vzťahy

- vysoké pracovné nasadenie, schopnosť pracovať pod tlakom a konštruktívne riešiť viaceré úlohy (projekty naraz)
- aktívne ovládanie anglického jazyka na pokročilej úrovni (slovom aj písmom) je nevyhnutnou podmienkou
- vodičský preukaz typu B/ aktívny vodič – podmienkou
- strojopis – pokročilý

- veľmi dobrá znalosť práce s MS Office
- iniciatíva a proaktívny prístup
- orientácia na trh a zákazníka
- časová flexibilita
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- vhodná miera empatie ale i asertivity
- pozitívne myslenie
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- odolnosť voči stresu

Spoločnosť Copytrend, s.r.o. je lídrom v sektore ohodnocovania nehnuteľností, hnuteľného majetku a podnikov.

Cieľom spoločnosti je zabezpečiť našim klientom a partnerom KOMFORTNÝ a EFEKTÍVNY spôsob využitia komplexných služieb v oblasti ohodnocovania.

Spoločnosť je zároveň znaleckou organizáciou zapísanou v zozname znaleckých organizácií Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky.
ID: 3237361  Dátum zverejnenia: 9.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou