Можливість для людей з України

Grafik pre print v digitálnej tlačiarni / Bratislava

Copy.sk, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
po dohode
1 500 - 2 400 EUR/mesiacVýška mzdy za vykonanú prácu závisí od odborných znalostí a počtu odpracovaných hodín. Ponúkame možnosť externej spolupráce s možnosťou ponechať si svoje súčasné projekty a klientov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného grafického dizajnéra pre prípravu grafických návrhov tlačových produktov. Jednak pre našich firemných zákazníkov, ale aj v podobe grafických šablón pre náš e-shop www.fotocopy.sk.

Sme kreatívna digitálna tlačiareň. U náš máš možnosť priamo zažiť proces výroby svojho dizajnu. Vyskúšať si množstvo zaujímavých grafických papierov a tlačových materiálov. Zdokonaliť sa v príprave podkladov do tlače a prehĺbiť si znalosti o tlačiarenských technikách.

• grafické návrhy tlačovín pre firemných zákazníkov (vizitky, letáky, katalógy, a pod.)
• grafické návrhy tlačovín pre retail zákazníkov (fotoknihy, fotokalendáre, svadobné tlačoviny, detské knižky, a pod.)
• príprava grafických šablón pre online editor nášho e-shopu

Možnosť externej spolupráce, ale s potrebou pravidelných osobných stretnutí u nás na pobočke v Bratislave.

• práca v stabilnej spoločnosti
• príležitosť získania odborných vedomostí
• odmeny podľa dosiahnutých výsledkov
• výhody malého kolektívu
• práca na zahraničných projektoch

Spolu so životopisom nám zašlite aj portfólio Vašich grafických prác.

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Mierne pokročilý
Adobe Photoshop - Mierne pokročilý
Adobe Illustrator - Mierne pokročilý

• cit aj pre ten najmenší detail
• dobrá znalosť aplikácií balíka Adobe, primárne Adobe InDesign
• prax na obdobnej pozícii výhodou, nie však podmienkou
• znalosť polygrafického / tlačiarenského segmentu a terminológie veľkou výhodou
• samostatnosť a aktívny prístup k práci
• analytické a konštruktívne myslenie

Copy.sk je kreatívna digitálna tlačiareň s modernými produkčnými tlačiarenskými a knihárskymi strojmi. U nás nájdete všetko na jednom mieste, od grafického návrhu až po výrobu. Ponúkame veľké množstvo propagačných a darčekových predmetov, profesionálnu tlač na rôzne druhy kvalitných materiálov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4451781  Dátum zverejnenia: 22.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac