Operátor digitálnej tlače

Copy.sk, s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Polygrafická výroba, digitálna tlač, DTP, dokončovacia výroba:
- príprava, spracovanie a kontrola podkladov do tlače
- obsluha veľkoplošných plotrov a maloformátových digitálnych tlačiarní
- nastavenie a základná údržba strojov
- riadenie a realizácia pridelených tlačiarenských úloh a výroby
- kontrola kvality výrobných procesov
- objednávanie spotrebných materiálov a sledovanie stavu skladu
- pravidelná komunikácia s klientmi a dodávateľmi
- možnosť výberu dennej alebo večernej zmeny
- možnosť práce na čiastočný úväzok

- dobré platové ohodnotenie
- k platu navyše aj motivačná variabilná zložka
- v prípade potreby dochádzania k dispozícii firemné vozidlo
- možnosť rýchleho profesijného a osobnostného rastu
- prístup k najmodernejším tlačiarenským technológiám
- samostatná a zodpovedná práca
- príjemné moderné pracovné prostredie
- pravidelné školenia
- balík benefitov pre zamestnancov

Ak vás ponuka zaujala, prosím pošlite motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom a fotografiou na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafia, technické zameranie, operátor strojov a zariadení

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Základy
Adobe Photoshop - Základy

- pokročilé skúsenosti s prácou v programovom balíku Adobe
- dobrá znalosť tlačiarenských technológií a prehľad v tlačových materiáloch veľkou výhodou
- precíznosť a zameranie na detail, spoľahlivosť
- vysoká miera zodpovednosti
- dochvíľnosť a dobrá časová organizácia nutnosťou!
- vysoké pracovné nasadenie
- odolnosť voči stresu
- samostatnosť
- kreatívne a inovatívne myslenie
- komunikatívnosť
- vysoká technická a remeselná zručnosť
- záujem o nové materiály a progresívne postupy

Copy.sk je kreatívna digitálna tlačiareň s modernými produkčnými tlačiarenskými a knihárskymi strojmi. U nás nájdete všetko na jednom mieste, od grafického návrhu až po výrobu. Ponúkame veľké množstvo propagačných a darčekových predmetov, profesionálnu tlač na rôzne druhy kvalitných materiálov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3919210  Dátum zverejnenia: 2.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac