Servisný technik

COPY PRINT GROUP, a.s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacUvedená mzda je pri nástupe. Pri plnení dohodnutých očakávaní prislúchajú pracovníkovi odmeny od výkonov nad brutto základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný technik rieši požiadavky klientov prevádzkujúcich prenajaté alebo zakúpené zariadenia. Inštaluje nové zariadenia, poskytuje klientom informácie pre optimálnu prevádzku zariadení. Pracovník je príslušný centrále v Bratislave, alebo stredisku v Banskej Bystrici.

Pracovníkom prislúchajú benefity vyplývajúce z ich pracovného úväzku. Technik môže po dohode používať služobné vozidlo aj na súkromné účely.
Firma poskytuje zaškoľovanie pre výkon práce.

Svoje pracovné životopisy zasielajte na uvedenú mailovú adresu. Vybraných uchádzačov pozveme na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektotechnika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

servis strojov a zariadení je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pri uchádzačovi očakávame výbornú orientáciu v oblasti mechaniky , prípadne elektrotechniky zariadení všeobecne. Schopnosť osvojiť si špecifiká technických riešení rôznych značiek a typov zariadení. Schopnosť navrhovať a realizovať optimálne riešenia podľa požiadaviek klienta. Ochotu sústavne sa vzdelávať, prípadne poskytovať svoje znalosti a skúsenosti v prospech servisného tímu.

Spoločnosť COPY PRINT GROUP, a. s. pôsobí na území celého Slovenska.
Zaoberá sa predajom, prenájmom, servisom tlačiarní, súvisiacej technológie a produkčných zariadení pre tlač.
V roku 2012 spoločnosť expandovala na český trh.

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš profesijný životopis.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4243170  Dátum zverejnenia: 20.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac