Pracovník vo výrobe - obsluha strojov (práca vhodná pre ženy)

Coopbox Eastern s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 17, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
v priebehu mája
600 EUR/mesiaccelkový nástupný plat 800-850 EUR (po skúšobnej dobe od 850-1200) polročné odmeny(13.plat), mesačné prémie, mimoriadne odmeny...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- PRÁCA NA 3 ZMENY, PO ZAUČENÍ V NEPRETRŽITEJ PREVÁDZKE !
(12-HOD. ZMENY)
- obsluha prideleného stroja podľa pracovnej inštrukcie,
- výkon výrobných operácií,
- triedenie, kontrola a balenie výrobkov,
- pomocné manipulačné práce,
- zodpovednosť za správne vyplnenie etikiet a označovanie,
- čistenie pracoviska vždy na konci zmeny, príp. aj kedykoľvek podľa potreby.

- práca na hlavný pracovný pomer v stabilnej spoločnosti
- príplatky za nadčasy nad rámec zákona
- individuálne mesačné odmeny
- referal program - odmeňovanie za odporúčanie zamestnanca
- dochádzkový bonus
- polročné odmeny
- gastrolístky (príspevok nad rámec zákona)
- možnosť kariérneho rastu
- iné benefity v rámci sociálneho programu

Informácie o výberovom konaní

Plánované nástupy sú 1. a 15.5.2020
Zaúčanie v 3-zmenej prevádzke (12-hod. zmeny)
Po zaučení prechod na NEPRETRŽITÚ PREVÁDZKU
Svoje žiadosti so životopisom môžete zaslať na nižšie uvedenú emailovú adresu, príp. poštou na personálne oddelenie do sídla spoločnosti.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať v súvislosti s pozvaním na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

PC - Základy

Počet rokov praxe

1

- charakter práce vhodný skôr pre ženy
- ochota pracovať na 12- hodinové zmeny
- zmysel pre detail, kvalitu
- fyzicky a zdravotne spôsobilý (práca v stoji)
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
- zvládanie práce v stresových situáciách
- manuálna zručnosť
- prax vo výrobnej prevádzke

Spoločnosť zo zahraničnou majetkovou účasťou
Výroba plastových obalov pre potravinársky priemysel

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2123070  Dátum zverejnenia: 22.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac