Vedúci Supermarketu COOP Jednota Prievidza

COOP Jednota

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacMzda vedúceho predajne je v sume od 1 200 €; konečna výška mzdy závisí od kvalifikácie a schopností vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Celkový chod a vedenie predajne
- Zodpovednosť za hospodárske výsledky predajne
- Organizácia práce, úloh a pracovných zmien
- Delegovanie úloh zamestnancom predajne
- Kompletná administratíva predajne, parciálne inventúry, evidencia dochádzky zamestnancov
- Podpora spolupráce a tímového ducha na predajni
- Znalosť pracovných postupov a dohľad na ich dodržiavaním ostatnými členmi tímu
- Objednávanie tovaru, príjem, prebierka, príp. riešenie odpisov a reklamácií
- Práca aj priamo na predajni, príp. v skladových priestoroch predajne
- Pravidelná komunikácia s nadriadeným zamestnancom (Inšpektor predajne), či inými zamestnancami ústredia družstva

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- zapracovanie nových pracovníkov pod vedením skúsených kolegov
- príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
- príspevok za prácu v sobotu, v nedeľu, vo sviatok a pri práci nadčas nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- odmeny pri životnom a pracovnom jubileu
- sociálny program v zmysle Kolektívnej zmluvy
- možnosť kariérneho rastu
- aplikácia Up Balansea

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v COOP Jednota Prievidza, spotrebné družstvo.
Vzhľadom k úzkej špecializácii ponúkanej práce budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a služby; potravinárstvo - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

prax na podobnej pozícií je podmienkou

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti s vedením ľudí a pozitívny prístup k obchodu
Tímový duch, priateľskosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie
Schopnosť prevziať zodpovednosť, zvládanie náročnejších situácií
Analytické myslenie a komunikačné schopnosti

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Oľga Majerová
Tel.: +421465199158; +421915996823
E-mail: poslať životopis
ID: 4837493  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac