Študentská brigáda v COOP Jednote v Nových Zámkoch

COOP Jednota

Miesto práce
Kmeťova 3434/2, Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,45 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykladanie tovaru na predajni,

a v prípade dlhodobej brigády:
- balenie nákupu zákazníkom (pre Vianocami a pred Veľkou nocou),
- promovanie výrobkov vlastnej Lahôdkárenskej výroby (šaláty, nátierky) na predajni,
- promovanie vernostnej karty COOP Jednoty pre nových zákazníkov.

- časovo flexibilná práca pre študentov (možnosť dohodnúť si vyhovujúci čas s vedúcim predajne).

Študenti, ktorí ukončili povinnú desaťročnú školskú dochádzku, sa môžu hlásiť na oddelení personalistiky COOP Jednoty Nové Zámky, SD (Hlavné nám. 6, Nové Zámky), mailom na: [email protected], alebo telefonicky: 035 69 21 409, 0908 770 539.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie

- je potrebné mať platný zdravotný preukaz!

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Hajnalka Gálová
Tel.: 035/ 692 14 08
E-mail: poslať životopis
ID: 4816170  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,45 EUR/mesiac