Skladník/skladníčka Supermarket Coop Jednota Martin /191

COOP Jednota

Miesto práce
O2 Predajňa, M. R. Štefánika, Martin
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiacK základnému platu sú vyplácané mesačne prémie , prípadne ďalšie odmeny. Pracovná doba pondelok až piatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- naskladňuje, vyskladňuje tovar

- manipulácia s tovarom

- lisovanie kartónov

- obsluha vysokozdvižného vozíka

- obsluha podlahového automatu

Pracovná doba pondelok až piatok.

 príspevok na stravovanie,  prémie, príspevok do tretieho piliera v NN Tatry sympatia.

V prípade záujmu o pozíciu posielajte svoj životopis na emailovú adresu :

[email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- oprávnenie na obsluhu motorových vozíkov vítané

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti - hygienické minimum vítané. Ochota fyzicky pracovať.

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Škutová
Tel.: +421434922435
E-mail: poslať životopis