Upratovačka

COOP Jednota

Miesto práce
Coop Jednota Tempo Supermarket, Sokolská 10, Senec
Termín nástupu
ihneď, dohodou
800 EUR/mesiac800 € + príplatky za prácu nadčas, víkendy a sviatky do výšky 100 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• upratovacie, čistiace a dezinfekčné práce;

• vykonávanie hygienického upratovania a prác súvisiacich s udržiavaním čistoty a poriadku v pridelených priestoroch – objektoch a určenom okolí, ktoré sú zamestnancovi zverené do starostlivosti v zmysle pokynov priameho nadriadeného:
(interiér, exteriér – tzn. predajná plocha, skladové priestory, sociálne zariadenia, kancelárie, šatne, zázemie, okolie PJ)
• udržiavanie čistoty podlahy – zametanie a umývanie;
• udržiavanie čistoty nákupných vozíkov, košíkov, pokladničných boxov;
• udržiavanie čistoty rohožiek, vysávanie nečistôt z kobercov a iných povrchov;
• umývanie a leštenie okien, výkladov, dverí, zrkadiel, turniketov a zábran;
• čistenie a dezinfikovanie sociálnych a iných sanitárnych zariadení;
• dopĺňanie hygienických potrieb;
• vysýpanie a odnášanie nečistôt do smetných košov;
• utieranie prachu, čistenie a umývanie políc, regálov, znečistených plôch na predajnej ploche a v priestoroch zázemia;
• práca s čistiacimi prostriedkami a strojmi;

• Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

• Príspevok na stravovanie
• Finančná odmena pri pracovnom výročí
• vianočné darčekové poukážky
• karta Stravenka 5,85 € / deň
• Zľavy u našich partnerov
• Príspevok na dopravu
• Príspevok na dôchodkové poistenie
• Bezúročná pôžička pre zamestnancov
• Bohatý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Tóthová
E-mail: poslať životopis