Referent nákupu v COOP Jednote Žilina, spotrebné družstvo

COOP Jednota

Miesto práce
Predmestská, Žilina
Termín nástupu
Dohodou
1 250 - 1 560 EUR/mesiacvariabilná zložka (prémie) v zmysle prémiového poriadku + príplatky v zmysle Zákonníka práce. Týždenný úväzok 40,00 hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád pracuješ s ľuďmi? Máš rád rôznorodú prácu? Je pre teba samozrejmá ochota pomôcť a úsmev na tvári? Máš záujem o odborný aj osobnostný rast? Chceš byť súčasťou stabilnej a silnej organizácie? Potom hľadáme práve Teba!
Sme organizácia s viac ako 100 ročnou tradíciou. Predstavujeme silného a spoľahlivého zamestnávateľa, za ktorým je úspešná minulosť a s Tebou chceme spojiť našu budúcnosť.
Staň sa súčasťou nášho a dôležitým kolegom pri budovaní pozitívnej skúsenosti našich zákazníkov.

Náplňou Tvojej práce bude:
analýza predajnosti položiek, spracovanie podkladov a návrhov pre zaraďovanie a
vyraďovanie položiek zo sortimentu
- spracovanie cenových prehľadov a sortimentných porovnaní
- hľadanie príležitostí v predajnosti špeciálnych či sezónnych položiek
- príprava dopredajových akcií pre predajne
- príprava marketingových akcií za pridelený sortiment
- aktualizácia a optimalizácia rozvozných plánov
- analýza pomaly obrátkových zásob, položiek bez pohybu resp. s ohrozenou dobou
spotreby
- reklamácie tovarov podľa prideleného sortimentu a následná komunikácia
s dodávateľom
- návrh na prieskum trhu vybraných položiek
- kontrola vybavenosti objednávok

- práca v stabilnej a silnej spoločnosti
- pravidelné zvyšovanie miezd zamestnancov
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- finančný príspevok na stravu plne hradený zamestnávateľom
- poskytovanie odmien nad rámec dohodnutej mzdy (dovolenkový príspevok, vianočná
odmena a pod.)
- finančná odmena pri životných a pracovných výročiach
- sociálna výpomoc v ťažkých životných situáciách
- poskytovanie zamestnaneckých bezúročných pôžičiek
- možnosť využívania rekreačného zariadenia vo Vysokých Tatrách
- podujatia pre deti zamestnancov (Mikuláš, Deň detí...)
- široké možnosti vnútrofiremného vzdelávania
- priestor pre kariérny rozvoj a rast zamestnancov

Ak máte záujem o inzerované pracovné miesto, zašlite nám, prosím, prostredníctvom portálu Profesia Váš štruktúrovaný životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť. Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpísané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, nákup

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Obis - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- dobrá znalosť potravinárskeho tovaru
- prax v oblasti objednávania, resp. inej práce s potravinárskym sortimentom
- samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Viera Hreusíková
Tel.: 0917753120 , 0948706523
E-mail: poslať životopis
ID: 4791096  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac