Vedúci/vedúca zmeny - supermarket Rajec, ul. Fullova (35 hod. úväzok)

COOP Jednota

Miesto práce
Rajec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
850 - 1 050 EUR/mesiacZákladná mzda 850,-€ brutto/mesiac + variabilná zložka (prémie) až do výšky 145 Eur,-€ mesačne predpokladaná výška priemernej hrubej mesačnej mzdy (za rok): 1100,- € pri 35 hod. úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád pracuješ s ľuďmi? Máš rád rôznorodú prácu? Je pre teba samozrejmá ochota pomôcť a úsmev na tvári? Máš záujem o odborný aj osobnostný rast? Chceš byť súčasťou stabilnej a silnej organizácie? Potom hľadáme práve Teba!
Sme organizácia s viac ako 100 ročnou tradíciou. Predstavujeme silného a spoľahlivého zamestnávateľa, za ktorým je úspešná minulosť a s Tebou chceme spojiť našu budúcnosť.

Staň sa súčasťou obchodného tímu na našej predajni a dôležitým kolegom pri budovaní pozitívnej skúsenosti našich zákazníkov.

Naša prevádzka je otvorená :
pondelok - piatok od 6,00 do 19,00 hod.
sobota od 6,00 do 13,00 hod.
nedeľa zatvorené

Náplňou Tvojej práce bude:
- blokovanie nákupov na pokladni
- starostlivosť o tovar na prevádzke
- dokladanie tovaru a jeho označovanie správnou cenovkou
- ústretový prístup k zákazníkom, ich otázkam a potrebám
- kontrola záručných lehôt, kvality a čerstvosti predávaných tovarov
- zabezpečenie chodu prevádzky
- vedenie kolektívu zamestnancov
- práca na počítači
- odvod tržieb
- udržiavanie čistoty a poriadku na prevádzke

- práca v stabilnej a silnej spoločnosti
- pravidelné zvyšovanie miezd zamestnancov
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- finančný príspevok na stravu plne hradený zamestnávateľom
- poskytovanie odmien nad rámec dohodnutej mzdy (dovolenkový príspevok, vianočná
odmena a pod.)
- finančná odmena pri životných a pracovných výročiach
- sociálna výpomoc v ťažkých životných situáciách
- poskytovanie zamestnaneckých bezúročných pôžičiek
- možnosť využívania rekreačného zariadenia vo Vysokých Tatrách
- podujatia pre deti zamestnancov (Mikuláš, Deň detí...)
- široké možnosti vnútrofiremného vzdelávania
- priestor pre kariérny rozvoj a rast zamestnancov

Ak máte záujem o inzerované pracovné miesto, zašlite nám prosím prostredníctvom portálu Profesia Váš štruktúrovaný životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť. Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpísané kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- zodpovedný prístup k práci, chuť pracovať
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, spoľahlivosť
- orientácia na zákazníka
- snaha učiť a rozvíjať sa
- bezúhonnosť
- ochota pracovať na zmeny

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Viera Hreusíková
Tel.: 0917753120 , 0948706523
E-mail: poslať životopis
ID: 4791044  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac