Predavač-predavačka za obslužný pult PJ 015 SM Tempo Považská Bystrica, Centrum 19/24

COOP Jednota

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
870 - 1 060 EUR/mesiac+ 30,- € osobné ohodnotenie + príplatky za soboty a nedele

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca za obslužným pultom
- zabezpečenie dostupnosti zvereného tovaru
- kontrola kvality, čerstvosti a cenového označenia
- udržiavanie čistoty a poriadku na predajnej ploche a v sklade

- finančný príspevok na stravu vo výške 5,90 (zamestnanec hradí 1,95€)
- stravné poskytnuté aj za dni čerpania riadnej dovolenky
- preplácanie rekreačných poukazov
- finančná odmena pri životných a pracovných jubileách
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- kultúrno-poznávacie zájazdy
- Mikulášska akcia
- práca na HPP bez sprostredkovateľských agentúr
- možnosť profesijného rastu
- bezplatné vzdelávanie zamestnancov
- príspevok pri uzatvorení sobáša a pri narodení dieťaťa
- príspevok pri dobrovoľnom darovaní krvi - pri udelení plakety
- sociálna výpomoc pri náročných životných situáciách
- zamestnanie v stabilnej slovenskej obchodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

Ak máte záujem o inzerované pracovné miesto, zašlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis prostredníctvom portálu Profesia.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpísané kritéria.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

komerčný pracovník

- skúsenosti s prácou v maloobchode vítaná, nie je však
podmienkou
- komunikatívnosť, príjemné a ústretové vystupovanie
- orientácia na zákazníka
- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
- schopnosť tímovej práce
- ochota pracovať na zmeny

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Milan Majchrák
Tel.: 041/433 21 52 - 5
E-mail: poslať životopis
ID: 4788899  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac