Pokladník/čka - dokladač/ka tovaru, Viničné

COOP Jednota

Miesto práce
Hlavná 293/80, Viničné
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiac1 100 EUR/mesiac Mzda 1 100,- Eur je pri týždennom úväzku 38,75 h., vrátane odmien a príplatkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čaká Vás rozmanitá práca na predajni, ako je práca s elektronickou registračnou pokladňou, za obslužným pultom, kontrola kvality tovaru a záručných lehôt, vykladanie a vystavenie tovaru, či označovanie tovaru správnou cenovkou a iné práce súvisiace so zabezpečením chodu predajne.

- práca v stabilnej slovenskej obchodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
- práca na HPP bez sprostredkovateľských agentúr,
- garancia pravidelnej výplaty mzdy,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- možnosť vzdelávať sa a profesijne rásť,
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie,
- stravné lístky alebo príspevok na stravovanie v hodnote 6,50- Eur,
- 3 dni mimoriadnej dovolenky s náhradou mzdy na kúpeľnú a rehabilitačnú starostlivosť,
- príspevok na rekreáciu,
- organizáciu detského tábora pre deti našich zamestnancov a výletov pre zamestnancov
- príspevok 100,- Eur za každé darovanie krvi,
- mesačný príspevok na cvičenie,
- finančné odmeny pri príležitosti životných a pracovných jubileí,
- finančný príspevok na okuliare až do výšky 100,- Eur,
- preplácanie nákladov spojených s nástupom do zamestnania (vstupná lekárska prehliadka, zdravotný preukaz),
- odmenu za dobre vykonanú prácu,
- voľné nedele - všetky prevádzkové jednotky COOP Jednota Trnava, spotrebné družstvo sú v nedeľu zatvorené.

Ak Vás naša ponuka zaujala, stačí už len poslať svoj životopis na adresu: [email protected]
Všetko dôležité o práci Vám povieme telefonicky alebo na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme bezúhonného človeka so zodpovedným prístupom v práci, ktorý vie komunikovať s ľudmi a je schopný tímovej práce. Vaša prax v obchode je vítaná, nie je však podmienkou. Za samozrejmosť považujeme zdravotnú a odbornú spôsobilosť.
Dvere otvárame každému nadšencovi, ktorý má chuť pracovať.

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4776333  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac