Predavač/ka-Pokladník/čka Potraviny JEDNOTA Klin

COOP Jednota

Miesto práce
Klin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacCelkovú mzdu tvorí základná mzda + príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame ti možnosť začleniť sa do tímu predajne 4-34 Potraviny JEDNOTA I. Klin

Čo bude tvojou úlohou?
Čaká ťa rozmanitá práca na predajni, ako je práca za obslužným pultom, kontrola čerstvosti a záručnej lehoty, prijímanie a uskladňovanie tovarov do skladových priestorov, práca s pokladňou a iné...
Hľadáme toho správneho človeka, ktorý ochotne poradí, je tímový hráč, komunikatívny, spoľahlivý i flexibilný. Dvere otvárame každému nadšencovi, ktorý má chuť pracovať.

Otváracia doba predajne: pondelok-piatok: 06.00-17.00 hod.
sobota: 06.00-13.00 hod.
nedeľa: zatvorené

Čo ponúkame?
Ponúkame prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhodobou históriou, možnosť profesijne rásť, vzdelávať sa, či absolvovať rôzne zaujímavé firemné aktivity.
Čo ťa čaká:
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Dochádzkový bonus 50 €/mesiac a až 5 dní bonusové rekondičné voľno
Príspevok pri narodení alebo osvojení dieťaťa 100 €
Príspevok pri svadbe 100 €
Stravné aj za dni čerpania dovolenky
Odmeny pri pracovných a životných jubileách
Sociálna výpomoc zamestnancom
Príplatok nedeľa 5 €/hod.
Príplatok sobota 3 €/hod.

Ak ťa ponuka zaujala a chceš sa k nám pridať, stačí už len kliknúť na „Poslať spoločnosti životopis" a my sa ti ozveme. Všetko dôležité o práci ti povieme na osobnom stretnutí.

Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný pracovník, kuchár, čašník, predavač

komunikatívnosť, prozákaznícka orientácia, ústretovosť, ochota učiť sa

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Portálová
Tel.: +421432020200
E-mail: poslať životopis
ID: 4586675  Dátum zverejnenia: 12.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac