Predavač/ka - Supermarket Martin - 182

COOP Jednota

Miesto práce
Turany
Termín nástupu
ihneď
700 - 800 EUR/mesiacprémie ,odmeny a príplatky za víkendy a sviatky, po zaučení preradenie na funkciu pokladník/predavač mäsa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca za obslužným pultom

- vykladanie a doplňovanie tovaru na predajnú plochu

- práca s elektronickou pokladňou

- označovanie tovaru cenovkou

- kontrola spotreby

- komunikácia so zákazníkmi

- obsluhovanie zákazníkov v mäsovom pulte

- práca v stabilnej slovenskej obchodnej spoločnosti

- garancia pravidelnej výplaty mzdy

- príspevok na stravovanie, doplnkové dôchodkové sporenie

V prípade záujmu o pozíciu posielajte svoj životopis na emailovú adresu  : ivana.lichnerová@mt.coop.sk

Budeme kontaktovať len vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Predavač

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť

- príjemné vystupovanie

- komunikatívnosť

- tímová práca

- spoľahlivosť

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Škutová
Tel.: +421434922435
E-mail: poslať životopis