Vedúci úseku (BRATISLAVA III)

COOP Jednota

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2023 0:00
1 270 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie po 3. mesiacoch skúšobnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Pred začatím predaja a po celý čas predaja zabezpečovať udržiavanie vzorného poriadku a čistoty v prevádzkovej jednotke, v skladoch ako aj v iných miestnostiach, resp. vonkajší poriadok a čistotu okolia prevádzkovej jednotky. Organizovať uskladnenie tovaru v sklade do regálov.

* Po celý čas predaja starať sa o sústavnú ponuku tovaru, zabezpečovať predaj dostatočne širokého sortimentu tovaru, dbať na sústavné dopĺňanie tovaru do obchodného zariadenia a jeho označovanie cenovkami.
* Dodržiavať „Smernice pre používanie elektronických pokladní na inkaso a odvod tržieb z prevádzkových jednotiek.
* Viesť zamestnancov k zvyšovaniu úrovne kultúrnosti predaja, k rýchlej a správnej obsluhe spotrebiteľov, k čistote prevádzkovej jednotky, k oznamovaniu škôd a poskytovaniu služieb na vysokej úrovni.
* Kontrolovať dodržiavanie stanoveného pracovného a predajného času zamestnancami.
* Predkladať včas návrh objednávky na tovar v nadväznosti na rozvozné plány dodávateľov a požadovať úplnosť sortimentu v rozsahu sortimentno-prevádzkovej typizácie.
* Vytvárať podmienky pre zásobovanie prevádzkovej jednotky, dodržiavať stanovené normy zásob, starať sa o správne uloženie tovaru v prevádzkovej jednotke a v skladoch.
* Zamedziť vzniku nadnormatívnych zásob tovaru a zabezpečovať jeho ošetrovanie, sledovať obrátku zásob tovaru.
* Zostavovať návrh plánu dovoleniek zamestnancov tak, aby bol zabezpečený riadny chod prevádzky prevádzkovej jednotky.
* Dodržiavať hygienické a protiepidemické, bezpečnostné a protipožiarne predpisy o ochrane zdravia a bezpečnosti pri práci na zverenom úseku.

• Životné poistenie zamestnancov spojené so sporením na dôchodok

• Príspevok na 3. pilier - doplnkové dôchodkové sporenie
• Vianočná a dovolenková odmena
• Ohodnotenie pracovného výkonu formou osobného ohodnotenia
• Výkonnostné odmeny (prémie) pre zamestnancov
• Vyššie mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas
• Príplatok za prácu v nedeľu o 20 % vyšší ako je zákonom stanovená sadzba
• Zvýšený príplatok za pohotovosť zamestnancov
• Mimoriadne odmeny za vykonanie mimoriadnych prác a činností
• Odmeny pri pracovných jubileách 10 a viac rokov vo firme
• Odmeny pri životných jubileách 50, 60 a každých ďalších 5 rokov veku života
• Deň voľna naviac pre rodičov prváčikov na prvý deň nástupu do školy
• Vnútrofiremné finančné ocenenia a vyznamenania jednotlivcov a kolektívov
• Príspevok na kúpu dioptrických okuliarov, resp. kontaktných šošoviek
• Príspevok na kultúrne a športové podujatia
• Príspevok na zahraničnú rekreáciu,
• Príspevok na víkendový relaxačný pobyt pre zamestnanca a jeho manžela resp. manželku,
• Príspevok na týždenný kúpeľný resp. relaxačný pobyt zamestnancovi, ktorému bola udelená Janského plaketa za bezplatné darcovstvo krvi,
• Príspevok zamestnancom a ich rodinným príslušníkom na rekreáciu v prenajatých chatách na Slovensku,
• Detské rekreácie počas prázdnin, školy v prírode a lyžiarskeho výcvikového kurzu

Bezúročné pôžičky:
• hotovostné pôžičky na preklenutie nezavinenej finančnej tiesne, na úhradu nedoplatkov za nájomné, elektrinu, vodu a plyn
• bezhotovostné pôžičky na rekonštrukciu bytu, rodinného domu, na nákup elektrospotrebičov, ostatného priemyselného tovaru, nábytku a kobercov

Sociálna výpomoc:
• v dôsledku dočasnej pracovnej neschopnosti, ak sa dostane zamestnanec do nepredvídanej finančnej tiesne, pri úmrtí zamestnanca alebo jeho rodinného príslušníka
• v dôsledku rozsiahlych škôd, vzniknutých živelnou pohromou

Uchádzači sa môžu informovať osobne na ústredí COOP Jednoty Nové Zámky, SD (Hlavné námestie 6, Nové Zámky), telefonicky na číslach: 035 69 21 408, 0908 770 539, alebo e-mailom: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Hajnalka Gálová
Tel.: 035/ 692 14 08
E-mail: poslať životopis