Personalista/personalistka

COOP Jednota

Miesto práce
Hviezdoslavova, Námestovo
Termín nástupu
dohodou
1 260 EUR/mesiac(môže byť aj vyššia, konečný plat bude závisieť od individuálnych zručností a skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou COOP Jednota Námestovo a využi naplno svoje vedomosti a skúsenosti v oblasti personalistiky, zákonníka práce. Radi privítame kolegu, ktorý pozná súvislosti prepojenia personalistiky a miezd, vie sledovať termíny sociálnej a zdravotnej poisťovne a zvládne aj väčšiu administratívnu prácu s diskrétnosťou.
Čo ťa čaká:
- evidencia osobných zložiek zamestnancov, príprava zmlúv a dokumentácie počas celého životného cyklu zamestnanca družstva,
- vedie databázu uchádzačov o zamestnanie,
- realizácia výberového procesu od inzercie cez pohovory, spracovanie dokumentácie k nástupu zamestnanca,
- zabezpečovanie oznamovacej povinnosti do sociálnej a zdravotnej poisťovne pri vzniku a skončení pracovného pomeru,
- realizácia zmien pri zmene pracovných podmienok zamestnanca,
- usmerňovanie k rekreačným poukazom a následne ich spracovanie
- reporting podľa požiadaviek organizačných útvarov
- vytváranie a aktualizácia interných smerníc a dokumentov
- participácia na nastavovaní HR procesov a adaptácii nových zamestnancov
- poskytovanie poradenstva iným organizačným útvarom
- spolupráca pri tvorbe a realizácii aktivít, školení pre zamestnancov družstva
- zaškoľovanie zamestnancov na dochádzkový systém a následná správa zamestnancov v systéme
- vedenie hodnotiacich pohovorov,
- evidencia pracovných úrazov a realizácia ich hlásenia
- riešenie vzniknutých situácii s prevádzkovým manažérom
- sledovanie aktuálnych legislatívnych zmien a následná aplikácia do praxe

Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhodobou históriou
Pružný pracovný čas
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Dochádzkový bonus 50 €/mesiac a až 5 dní bonusové rekondičné voľno
Príspevok pri narodení alebo osvojení dieťaťa 100 €
Príspevok pri svadbe 100 €
Stravné aj za dni čerpania dovolenky
Odmeny pri pracovných a životných jubileách
Sociálna výpomoc zamestnancom
Podpora vzdelávania
Kultúrno – spoločenské aktivity

Ak ťa popis zaujal a chceš sa k nám pridať, stačí už len kliknúť na „Poslať spoločnosti životopis" a my sa ti ozveme. Všetko dôležité o práci ti povieme na osobnom stretnutí.

Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, financie, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky praxe v oblasti personalistiky

rýchla adaptabilita na ad hoc riešenia, predchádzajúca skúsenosť s personalistikou samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť, rozhodnosť, analytické myslenie, komunikačné a organizačné zručnosti, výborný písomný a slovný prejav

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Portálová
Tel.: +421432020200
E-mail: poslať životopis
ID: 4491288  Dátum zverejnenia: 28.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 260 EUR/mesiac