Vedúca predajne Keť

COOP Jednota

Miesto práce
Keť
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, alebo dohodou
740 EUR/mesiacmzda závisí od dosiahnutého obratu na predajni, 740 je nami garantovaná spodná hranica, zhora mzda nie je ohraničená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

objednávanie tovaru
vystavovanie, predaj a prijímanie hotovostných a bezhotovostných platieb
denné a mesačné uzávierky
sledovanie stavu zásob
zodpovednosť za dodržiavanie hygieny a predpisov na predajni

práca v blízkosti bydliska, v renomovanej spoločnosti s dlhou tradíciou, malý kolektív 2-3 osoby
stravné nad rámec zákona, aj počas čerpania dovolenky
po skúšobnej dobe možnosť získať prémie
odmeny pri pracovných a životných jubileách
vlastné rekreačné zariadenie v Skl. Tepliciach
ostatné benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy
prispievame na DDS

Hľadáme samostatného človeka z Hronoviec alebo okolia, v prípade záujmu pošlite životopis s aktuálnou adresou, kontaktom a opisom doterajších pracovných skúseností.
Kontaktovať budeme vyhovujúcich uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

predavač, obchodný alebo marketingový pracovník, obchod a podnikanie

Prax na pozícii/v oblasti

prax v obchode je výhodou

Počet rokov praxe

1

samostatnosť, spoľahlivosť, ochota a ústretovosť k zákazníkom

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4434709  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac