Obchodný asistent

COOP Jednota

Miesto práce
Bajkalská 25, Bratislava
Termín nástupu
20.6.2022
Od 1 000 EUR/mesiacnástupný plat je 1300 EUR/ brutto, po úspešnom ukončení adaptačného procesu/skúšobnej doby garantujeme zvýšenie platu o 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu nákupcov hľadáme človeka z prostredia maloobchodu, ktorý rád pracuje s dátami a vie im porozumieť.
Náplň práce tvorí:
- administrácia sortimentného portfólia v internej databáze
- príprava reportov k definovaniu a vyhodnoteniu obchodného plánu
- administrácia a evidencia dodávateľských aktivít
- administratívne prerozdeľovanie akciového tovaru a komunikácia s dodávateľmi a spotrebnými družstvami
- vyhodnocovanie finančných aspektov marketingových akcií, sledovanie časového rámca jednotlivých marketingových akcií
- v spolupráci s právnym odborom zabezpečovanie administrácie a generovanie zmlúv pre marketingové akcie
- monitoring trhu

- pracovnú pozíciu obsadzujeme na zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky

Ponúkame:
- firemnú kultúru, v ktorej plne rešpektujeme potrebu zosúladenia pracovného a súkromného života zamestnanca
- flexibilný pracovný čas
- príjemné a trendy pracovné prostredie
- podporu v pravidelnom odbornom vzdelávaní a priestor na profesionálny rozvoj
- plne hradené kurzy anglického jazyka realizované v rámci pracovnej doby
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- 2 dni zdravotného voľna
- doplnkové dôchodkové sporenie
- polročné a koncoročné odmeny podľa jasných interných pravidiel
- tímbildingy a ďalšie firemné podujatia
- prácu pre lídra na trhu s potravinami a jedného z najväčších zamestnávateľov na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Očakávame a oceníme:
- základný prehľad o trhu s potravinami vrátane základných informácií o platnej legislatíve
- predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pracovnej pozícii aspoň 1 rok
- presnosť a dôslednosť
- ochotu spolupracovať a zdieľať informácie s ľuďmi v tíme

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Kinderová
Tel.: +421258233233
E-mail: poslať životopis
ID: 4336131  Dátum zverejnenia: 31.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac