Vedúci predajne / Zástupca vedúceho predajne - COOP Supermarket Horná Ves

COOP Jednota

Miesto práce
Horná Ves
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiacnástupná mzda je najmenej 800 € brutto; po zapracovaní do funkcie zástupcu mzda najmenej 870 €; konečna výška mzdy závisí od kvalifikácie a schopností vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie pokladne (blokovanie, manipulácia s peniazmi)

- starostlivosť o zverený úsek tovarov
- kontrola doby spotreby na tovare
- kontrola správnosti cenoviek
- starostlivosť o zákazníka
- zabezpečenie chodu prevádzky
- vedenie kolektívu zamestnancov
- objednávanie tovarov
- ochrana družstevného majetku
- odvod tržieb
- práca na počítači

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

- zapracovanie nových pracovníkov pod vedením skúsených kolegov
- príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
- príspevok za prácu v sobotu, v nedeľu, vo sviatok a pri práci nadčas nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- odmeny pri životnom a pracovnom jubileu
- sociálny program v zmysle Kolektívnej zmluvy
- možnosť kariérneho rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom profesie.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za to, že ste si vybrali spoločnosť COOP Jednota Prievidza, spotrebné družstvo ako miesto, ktoré chcete spojiť s Vašou budúcou pracovnou kariérou.

Informácie, ktoré ste nám poskytli, starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozve Vás pracovník odboru ľudských zdrojov na osobný pohovor.

Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a služby; potravinárstvo - výhodou

Prax na pozícii/v oblasti

prax v obchode, na podobnej pozícií

- výučný list / SŠ vzdelanie (potravinárske zameranie výhodou)

- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti (hygienické minimum) - vítané, nie je podmienkou
- prax v obchode - vítaná, nie je podmienkou - príjemné a ústretové vystupovanie
- schopnosť tímovej spolupráce
- prozákaznícka orientácia

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Oľga Majerová
Tel.: +421465199158; +421915996823
E-mail: poslať životopis