Vedúca predajne COOP Jednota Krupina SD

COOP Jednota

Miesto práce
Majerský rad, Krupina
Termín nástupu
ihneď,dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiacVýška predpokladanej priemernej hrubej mesačnej mzdy za rok: 1 050eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s elektronickou registračnou pokladňou
- práca za obslužným pultom
- vykladanie a vystavenie tovaru, zabezpečenie dostupnosti tovaru
- označenie tovaru správnou cenovkou
- kontrola dostupnosti a kvality tovaru
- kontrola záručných lehôt a kvality predávaného tovaru
-objednávanie, preberanie tovaru

-práca v stabilnej slovenskej obchodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- práca na HPP bez sprostredkovateľských agentúr
- garancia pravidelnej výplaty mzdy
- príplatky za prácu v nedeľu a vo sviatok , preplácanie nadčasov
- príspevok na stravovanie
- doplnkové starobné sporenie
- príspevok na dopravné z miesta bydliska na pracovisko
- finančné odmeny pri významných pracovných a životných jubileách
- príspevok pri čerpaní dovolenky
- pobyty v apartmáne v Štrbe, pri mori  apartmány v Chorvátsku
- možnosť využívania wellness pobytov, masáže a pod.
- kultúrno-poznávacie zájazdy
- účasť na rôznych kultúrnych, športových a spoločenských podujatiach
- firemné akcie pre zamestnancov a pod.
- vzdelávanie zamestnancov
- kariérny rast
- tímovú spoluprácu
- doplnkové dôchodkové sporenie
- kvalitný sociálny program
-iné zamestnanecké benefity

-zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Zároveň pripojte tento súhlas.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.  Z časových dôvodov kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov na základe spĺňajúcich kritérií.
Životopis spolu so žiadosťou zasielať na adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, rozličný tovar, potravinársky tovar a pod.

- prax v odbore vítaná
- bezúhonnosť
- skúsenosť s prácou v obchode vítaná, nie je však podmienkou
- zdravotná a odborná spôsobilosť
- flexibilita,
- zodpovedný za aktívny prístup k práci
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- ochota pracovať na zmeny
- prax v odbornej činnosti vítaná
- orientácia na zákazníka
- schopnosť tímovej práce
- samostatnosť

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4268479  Dátum zverejnenia: 16.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac