Účtovník

COOP Jednota

COOP Jednota Námestovo, spotrebné družstvo, Hviezdoslavova, Námestovo
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiac(môže byť aj vyššia, konečný plat bude závisieť od individuálnych zručností a skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do svojho tímu radi začleníme človeka, ktorý:
- sa vyžíva v práci s číslami a v detailoch,
- je doma vo všetkých oblastiach účtovníctva,
- má vedomosti z daňovej oblasti, vie vytvárať reporty,
- sleduje aktuálne zmeny a rád zmeny aplikuje do praxe.
Vo svojej práci dostaneš od nás maximálnu podporu. V Tvojej kompetencii bude hlavne spracovanie účtovných dokladov, monitoring a správa pohľadávok, príprava podkladov pre hlavného účtovníka alebo finančného riaditeľa a ďalšie činnosti v rámci pridelenej agendy.

Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhodobou históriou
Pružný pracovný čas
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Podpora vzdelávania
Stravné aj za dni čerpania dovolenky
Odmeny pri pracovných a životných jubileách
Sociálna výpomoc zamestnancom
Kultúrno – spoločenské aktivity

Informácie o výberovom konaní

Výberový proces bude pozostávať minimálne z dvoch kôl.
Vážime si každého uchádzača a preto odpovieme všetkým záujemcom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, financie, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti, znalosti a prax z oblasti účtovníctva – min. 5 rokov
Analytické myslenie a cit pre detail
Zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť
Pozitívne myslenie, komunikačné zručnosti

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Portálová
Tel.: +421432020200
E-mail: poslať životopis
ID: 4251051  Dátum zverejnenia: 1.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac