Poradíme Vám?

Inžinier ekonóm / účtovník (Nové Zámky)

COOP Jednota

Miesto práce
COOP Jednota, Hlavné námestie 6, Nové Zámky
Termín nástupu
01.11.2021 0:00
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacpo uplynutí skúšobnej doby + 15 % ročná prémia, dovolenková a vianočná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva,

- práca v ekonomicko-účtovnom systéme OBIS,
- znalosť podnikových procesov v oblasti financií a účtovného systému,
- implementácia metodiky účtovníctva spoločnosti a jej koordinácia s platnou účtovnou a daňovou legislatívou,
- vytváranie rôznych modelov finančného rozpočtu a čerpania finančných prostriedkov v rámci jednotlivých finančných rokov a účtovných období,
- komunikácia s obchodnými partnermi v rámci účtovníctva,
- príprava analýz, reportov a ekonomických podkladov pre potreby vedenia firmy,
- príprava a evidencia podkladov pre pravidelný ročný audit.

* práca v stabilnej spoločnosti

* bohatý sociálny program

Životopisy žiadame zasielať e-mailom na oddelenie personalistiky COOP Jednoty Nové Zámky, SD: [email protected] Záujemcov žiadame o uvedenie súhlasu so spracovaním a archivovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodná akadémia a Ekonomická univerzita - Národohospodárska fakulta alebo Fakulta podnikového manažmentu alebo Fakulta hospodárskej informatiky

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Daňová legislatíva - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax na podobnej pozícii
3

- prax na podobnej pozícii min. 3 roky podmienkou,
- znalosti z oblasti účtovníctva a daňovej legislatívy,
- presnosť a precíznosť,
- samostatnosť a zodpovednosť,
- dobré komunikačné zručnosti.

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 100 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 26 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 10 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

COOP Jednota Nové Zámky, spotrebné družstvo
Hlavné nám. 6
940 49 Nové Zámky

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Hajnalka Gálová
Tel.: 035/ 692 14 08
E-mail: poslať životopis
ID: 4176818  Dátum zverejnenia: 6.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac