Investičný manažér COOP Jednota Námestovo

COOP Jednota

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacmôže byť aj viac - v závislostí od individuálnych skúseností a zručností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie údržby, opráv a servisu budov a technických zariadení
• Sledovanie dodržiavania harmonogramov pravidelných činností (preventívna údržba, odborné prehliadky a skúšky, odborný servis)
• Príprava cenových ponúk na práce mimoriadnej údržby
• Sledovanie odsúhlasenia cenových ponúk
• Kontrola kvality a prevedenia dodávateľských prác
• Objednávanie prác dodávateľov
• Zabezpečovať energetickú hospodárnosť v oblasti spotreby energií a dodržiavanie legislatívy pri nakladaní s odpadmi
• Zodpovedať za hospodárny výber dodávateľov spotrebného materiálu
• Spracovanie a odovzdanie pravidelných mesačných a ročných správ o stave spravovaných nehnuteľností, vykonaných opráv a údržby

- zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- pružný pracovný čas
- práca na HPP
- stravné aj za dni čerpania dovolenky
- podpora vzdelávania a rozvoja
- odmeny pri pracovných a životných jubileách
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť profesionálneho rastu
- bezplatné vzdelávanie
- dochádzkový bonus
- kultúrno-spoločenské aktivity a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Spoľahlivosť a dôkladnosť
• Veľmi dobré komunikačné schopnosti a reprezentatívne vystupovanie
• Dobré organizačné schopnosti
• Flexibilita, kreatívny prístup k riešeniu rôznych situácií

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Portálová
Tel.: +421432020200
E-mail: poslať životopis
ID: 4167776  Dátum zverejnenia: 23.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac