Technicko - prevádzkový pracovník

COOP Jednota

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
1/2021
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacPo skončení skúšobnej doby 1200 € . Prémie v zmysle prémiového poriadku a rôzne bonusy od zamestnávateľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie správy priestorov ponúkaných do prenájmu
- komplexná starostlivosť o prenajaté prevádzky
- zabezpečovanie všetkých činností súvisiacich s výstavbou, prevádzkou, údržbou a
opravami vodovodov, kanalizácií, studní, žúmp a ČOV vo vlastníctve spoločnosti
- riešenie technických požiadaviek z predajní
- realizácia schválených opráv objektov
- spoluúčasť na realizácii investičných akcií, vybavovanie povolení, stanovísk a súhlasov
potrebných k realizácii investičných akcií
- ostatné práce súvisiace so správou majetku spoločnosti

- príspevok na dopravu do zamestnania (vyplácaný štvrťročne)
- stravné lístky vo výške 3,90 € vyplácané aj počas dovolenky
- preplácanie rekreačných poukazov
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- finančná odmena pri životných a pracovných jubileách
- príspevok na zdravotnú starostlivosť
- sociálna výpomoc zamestnancom
- možnosť využívania nášho rekreačného zariadenia v Tatrách
- kultúrno-poznávacie zájazdy
- podujatia pre deti zamestnancov (Mikuláš, Deň detí)
- zamestnanecké bezúročné pôžičky
- bezplatné vzdelávanie zamestnancov
- zamestnanie v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

Ak máte záujem o inzerované pracovné miesto, zašlite nám prosím prostredníctvom portálu Profesia Váš štruktúrovaný životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpísané kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2020 (ostáva ešte 60 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, stavebníctvo výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

technickej oblasti
2

- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy v danej oblasti
- kreativita, zodpovednosť
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- samostatnosť pri plnení pracovných úloh
- schopnosť pracovať v tíme

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 100 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 26 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 10 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

COOP Jednota Žilina, spotrebné družstvo
Ul. Predmestská 71
010 83 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Viera Hreusíková
Tel.: 0917 753 120, 0948 706 523
E-mail: poslať životopis
ID: 3983870  Dátum zverejnenia: 8.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac