Vedúca predajne Kukučínov

COOP Jednota

Miesto práce
Kukučínov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
700 EUR/mesiacmzda závisí od dosiahnutého obratu v predajni, garantujeme minimálne 700.- € pri plnom úväzku, zhora nie je obmedzená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

objednávanie, vystavovanie a predaj tovaru
zabezpečenie dostupnosti, kvality a správneho uskladnenia tovaru, správne cenovky a lehoty spotreby
práca s registračnou pokladňou
(blokovanie, manipulácia s peniazmi, uzávierka)
denné a mesačné uzávierky
dodržiavanie hygienických a legislatívnych predpisov
zabezpečenie plynulého chodu predajne

práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
príspevok na stravovanie Karta Stravenka COOP 3,85/deň
po skúšobnej dobe možnosť získať prémie do 25 % zákl. platu
vianočné darčekové poukážky
príspevok na DDS
zľavy u našich partnerov
podnikové rekreačné zariadenie pre zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

požadujeme bezúhonnosť - čistý register trestov
zdravotný stav spôsobilý na prácu s potravinami (zdravotný preukaz)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

predavač, obchodný alebo marketingový pracovník je výhodou, ale nie podmienkou

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou, ale nie podmienkou je prax v obchode

samostatnosť, spoľahlivosť, ochotný prístup k zákazníkom

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Hana Udvardyová
Tel.: +421363212104
E-mail: poslať životopis
ID: 3979016  Dátum zverejnenia: 30.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac