Pokladník Demandice , Ondrejovce, Krškany

COOP Jednota

Miesto práce
Okres Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacmzda závisí od dosiahnutého obratu predajne, garantujeme pri plnom úväzku minimálne 700 €, hore nie je obmedzená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykladanie, kontrola, predaj potravinárskeho tovaru
obsluha zákazníkov v lahôdkovom pulte
prijímanie hotovostných a bezhotovostných platieb
blokovanie nákupov v registračnej pokladni
udržiavanie hygieny a čistoty na pracovisku

práca na jednu zmenu v stabilnej spoločnosti
stravné aj počas čerpania dovolenky,
karta Stravenka COOP nad limit daný zákonom
podniková rekreačná chata
prispievame na doplnkové dôchodkové sporenie
po skúšobnej dobe možnosť získať prémie
odmeny pri pracovných a životných jubileách
vzdelávanie v odbore, kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

predavač, obchodný alebo marketingový pracovník je výhodou, ale nie podmienkou

Počet rokov praxe

výhodou, ale nie podmienkou je prax v obchode

bezúhonnosť - čistý register trestov
zdravotný stav spôsobilý na prácu s potravinami
ochota a ústretovosť voči zákazníkom

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 100 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 26 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 10 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo
Dopravná 14
934 01 Levice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Hana Udvardyová
Tel.: 036/ 3 21 21 04
E-mail: poslať životopis
ID: 3966799  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac