Vedúca/vedúci prevádzkovej jednotky - Supermarket Námestovo

COOP Jednota

Miesto práce
Bernolákova 384/10, 029 01 Námestovo
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac(príplatky, mesačná odmena)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme tímového kolegu, ktorý má rád výzvy a nezľakne sa ani mravenčej práce. Tvojou úlohou bude vytvárať a udržiavať motivujúce prostredie, ktoré umožní rozvoj tvorivých schopností kolegov, zvýši ich angažovanosť, motivuje do vyšších výkonov a prinesie vysokú mieru uspokojenia z dosiahnutých výsledkov.
Hľadáme vedúcu/vedúceho predajne, ktorý:
- je odhodlaný sa zapojiť do rozmanitej práce na predajni (vystavenie a označenie predávaného sortimentu, kontrola záruk a čerstvosti tovarov, práca na pokladni, preberanie tovaru),
- bude zodpovedať za dostupnosť tovaru na predajnom mieste, objednávanie tovaru na základe stavu zásob,
- administratívne zabezpečí denné a mesačné finančné vyúčtovanie prevádzky,
spracovanie dochádzky,
- zvláda prácu s počítačom,
- má príjemné vystupovanie a poradí si aj s neštandardnými situáciami,
- vie viesť ľudí a usmerňovať ich prácu,
- rád odovzdá získané poznatky, skúsenosti pre rozvoj svojich kolegov,
- vie pomôcť svoju tímu všade kde je to potrebné,
- je ochotný na sebe pracovať,
- vie svojich kolegov vypočuť a odovzdať im spätnú väzbu.

Práca v stabilne slovenskej spoločnosti s dlhodobou históriou
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Podpora vzdelávania a rozvoja
2x do roka dochádzkový bonus + rekondičné voľno
Stravné aj za dni čerpania dovolenky
Odmeny pri pracovných a životných jubileách
Kultúrno spoločenské aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Financie, Obchod, Kuchár, Čašník

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Organizačné schopnosti a rozhodnosť.
Komunikatívnosť, trpezlivosť a samostatnosť.
Ústretovosť a prozákaznícka orientácia.

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Portálová
Tel.: +421432020200
E-mail: poslať životopis
ID: 3921068  Dátum zverejnenia: 7.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac