Prevádzkový manažér – COOP Jednota Námestovo

COOP Jednota

Miesto práce
Námestovo
1 000 EUR/mesiac(môže byť aj viac – v závislosti od individuálnych zručností a skúseností vybraného uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi privítame v našom tíme kolegu, ktorému práca s ľuďmi dáva zmysel a nebojí sa prijať výzvy. Ak si to ty, kto svoje znalosti, zručnosti, kreativitu, prozákaznícku orientáciu a nápady v oblasti Retailu chceš ponúknuť novým kolegom a zároveň podieľať sa na tvorbe nových koncepcií, stratégie a rozvoji spoločnosti, tak táto ponuka je práve pre Teba. Budeš riadiť a koordinovať činnosť zverených prevádzkových jednotiek. Budeš partnerom líniových manažérov pri tvorbe a realizácii nových a efektívnych procesov a zdokonaľovaní existujúcich v oblasti obchodu, marketingu, pri vytváraní zdravých medziľudských vzťahov a efektívnej spolupráce zameranej na plnenie stanovených cieľov.
Hľadáme šikovného prevádzkového manažéra ktorý:
- Má skúsenosti s vedením a riadením tímu
- Ovláda základy pracovno-právnej legislatívy
- Je prozákaznícky orientovaný
- Zodpovedá za plnenie operatívnych úloh a cieľov zverených prevádzkových jednotiek
- Prináša návrhy na zlepšenie existujúcich obchodných procesov
- Využíva komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie pre vytvorenie kooperácie a
tímovej spolupráce a naplnenie stanovených cieľov
- Aktívne spolupracuje na tvorbe a implementácii interných predpisov, postupov
- Pracuje na svojom odbornom a osobnostnom rozvoji
- Využíva vysokú mieru samostatnosti a odbornosti k proaktívnemu a efektívnemu
prístupu k riešeniu pracovných úloh
- Uplatňuje presnosť, spoľahlivosť a zmysel pre detail pri tvorbe reportingu

Práca v stabilne slovenskej spoločnosti s dlhodobou históriou
Pružný pracovný čas
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Podpora vzdelávania a rozvoja
2x do roka dochádzkový bonus + rekondičné voľno
Stravné aj za dni čerpania dovolenky
Odmeny pri pracovných a životných jubileách
Kultúrno spoločenské aktivity

Informácie o výberovom konaní

Výberový proces bude pozostávať minimálne z dvoch kôl
Vážime si každého uchádzača a preto odpovieme všetkým záujemcom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitný, ekonomický

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky na obdobnej pracovnej pozícii

Schopnosť viesť, riadiť a motivovať zverený tím
Výborné komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
Zodpovednosť, dôslednosť, a spoľahlivosť
Otvorenosť novým veciam, pozitívne myslenie a cit pre detail

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3901592  Dátum zverejnenia: 8.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac