Skladový pracovník, pracovníčka

COOP Jednota

Miesto práce
Trstínska cesta 13, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyskladňovanie potravinárskeho tovaru pomocou ručného snímača a paletového vozíka - dvojzmenná prevádzka

* Príspevok zamestnávateľa na DDS v nadväznosti na odpracované roky v spoločnosti
* Príspevok pri dosiahnutí životného jubilea vo výške 30,- € za odpracovaný rok v spoločnosti
* Príspevok v prípade ťažkej sociálnej situácie
* Sociálna výpomoc pri materskej dovolenke
* Stravovanie je zabezpečené formou výdaja teplého jedla v jedálni spoločnosti, prípadne gasro lístky v hodnote 4,40 €
* Zamestnanci majú možnosť nákupu tovaru z celého sortimentu tovaru za zvýhohodnené zamestnanecké ceny
* Spoločnosť zabezpečuje účasť na vybraných spoločenských a športových udalostiach
* Spoločnosť každoročne oceňuje bezplatných darcov krvi
* Uchádzač má možnosť bezplatne absolvovať alebo si rozšíriť kurz na VZV
* Pracovníci dostávajú každoročne kompletné kvalitné pracovné ochranné prostriedky
* Spoločnosť vysiela každoročne pracovníkov na preventívne lekárske prehliadky vo vzťahu k práci
* Spoločnosť vypláca dochádzkový bonus vo výške 500,-€ za polrok
* Spoločnosť vypláca každoročne vernostný bonus vo výške 30,-€ za celý odpracovaný rok v spoločnosti
* Spoločnosť garantuje výplatný termín do 10. dňa nasledujúceho mesiaca.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, hmotná zodpovednosť, presnosť. Práca je na dve zmeny, v prípade potreby práca nadčas.

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3899511  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac