Zástupkyňa/zástupca predajne 210 Žiar nad Hronom (kocka)

COOP Jednota

Miesto práce
Andreja Kmeťa 2, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ASAP
762 EUR/mesiac762,00 € + príplatok za prácu v sobotu a v nedeľu + osobné ohodnotenie po zaučení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vedúcu/vedúceho predajne, ktorý:
• zvládne riadiť väčší kolektív a zabezpečí plynulý chod predajne
• ovláda prácu na pokladni + prácu s PC
• zabezpečuje spracovanie dennej a mesačnej uzávierky, odvod hotovosti
• kontrola záručnej lehoty a kvality predávaného tovaru
• dodržiavanie hygienických a legislatívnych predpisov

• práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
• príplatok za odpracované soboty a nedele
• mimoriadne odmeny za výnimočný výkon
• odmena za predaj ovocia a zeleniny, podľa stanovených kritérií
• stravné lístky vo forme stravovacej karty CALLIO
• odmena pri výročí zamestnania v spoločnosti
• odmena pri pracovnom a životnom jubileu
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
• sociálny program v zmysle Kolektívnej zmluvy
(príspevok na deti k MDD, Mikuláš, kultúrne podujatia)
• príspevok na regeneráciu
• zapracovanie nových zamestnancov pod vedením skúsených kolegov
• stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
• dlhodobá pracovná perspektíva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

skúsenosti v oblasti obchodu (nie je podmienkou)
silnú orientáciu na zákazníka
príjemné vystupovanie
motiváciu a chuť pracovať
vysokú úroveň komunikačných a organizačných zručností
tímové myslenie

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Ševčíková
Tel.: +421456813051
E-mail: poslať životopis
ID: 3881237  Dátum zverejnenia: 13.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac