Vedúca/vedúci a zástupkyňa/zástupca vedúcej v predajni potravín Želiezovce

COOP Jednota

Miesto práce
Želiezovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
mzda závisí od dosiahnutého obratu predajne, garantujeme minimálne 700 € pri plnom pracovnom úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

objednávanie, vystavovanie, ošetrovanie a predaj tovaru prevažne potravinárskeho charakteru

práca s registračnou pokladňou

zodpovednosť za stav zásob, správnosť cenoviek, garančné lehoty

zodpovednosť za dodržiavanie potravinárskej  BOZP, PO a ostatnej legislatívy na prevádzke

denné a mesačné uzávierky

vedenie a organizovanie práce malého kolektívu

motivovanie zamestnancov ku kvalitnej starostlivosti o zákazníkov a rastu maloobchodného obratu predajne

práca na plný alebo skrátený úväzok

poskytujeme zvýšené stravné, aj počas čerpania dovolenky

zamestnancom prispievame na DDS

máme vlastné rekreačné zariadenie

odmeny pri životných a pracovných jubileách

po skúšobnej dobe možnosť získať prémie

Kontaktovať budeme len nám vyhovujúcich uchádzačov podľa údajov uvedených v životopise.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

predavač, obchodný pracovník je výhodou

hľadáme zodpovedných, samostatných a spoľahlivých zamestnancov

požadujeme bezúhonnosť - čistý register trestov

vyžadujeme dobrý zdravotný stav (spôsobilosť pracovať s potravinami - zdravotný preukaz)

Výhodou (nie podmienkou) je vzdelanie v odbore predavač, marketingový pracovník, pracovník obchodu a pod. resp. Osvedčenie o spôsobilosti pracovať s potravinami alebo prax v obchode.

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Hana Udvardyová
Tel.: +421363212104
E-mail: poslať životopis
ID: 3873177  Dátum zverejnenia: 18.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda závisí od dosiahnutého obratu predajne, garantujeme minimálne 700 € pri plnom pracovnom úväzku