Vedúca/vedúci a zástupkyňa/zástupca vedúcej v predajni potravín Levice

COOP Jednota

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
mzda závisí od dosiahnutého obratu predajne, garantujeme minimálne 700 € pri plnom pracovnom úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie predajne potravín:

práca s elektronickou registračnou pokladnicou

objednávanie tovaru, kontrola stavu zásob, záručných lehôt a predpísaného sortimentu,

zodpovednosť za dodržiavanie hygienických, veterinárnych, PO a BOZP predpisov,

hmotná zodpovednosť

organizácia práce kolektívu zamestnancov

denné a mesačné uzávierky

sme stabilná firma s dlhoročnou tradíciou

prispievame zamestnancom na stravu nad povinný rámec

po skúšobnej dobe máte  možnosť získať prémie

poskytujeme príplatok za vedenie kolektívu a za prácu v soboru

zamestnancom prispievame na doplnkové dôchodkové poistenie

jubilejné odmeny pri životných a pracovných výročiach

máme vlastné podnikové rekreačné zariadenie

poskytujeme pracovný odev a prostriedky na jeho údržbu

odborný rast formou vlastného vzdelávania

Na osobné pohovory budeme pozývať len nám vyhovujúcich uchádzačov na základe Vami zaslaných životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

zdravotný stav vhodný na prácu s potravinami

bezúhonnosť - čistý register trestov

vzdelanie  v odbore predavač, marketingový pracovník, pracovník obchodu,   prax v obchode  alebo osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovať s potravinami sú výhodou

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Hana Udvardyová
Tel.: +421363212104
E-mail: poslať životopis
ID: 3853733  Dátum zverejnenia: 22.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda závisí od dosiahnutého obratu predajne, garantujeme minimálne 700 € pri plnom pracovnom úväzku