Vedúca predajne potravín Veľké Kozmálovce

COOP Jednota

Miesto práce
Veľké Kozmálovce
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

objednávanie, vyskladňovanie a predaj prevažne potravinárskeho tovaru
vedenie malého kolektívu zamestnancov
blokovanie nákupov v pokladni
sledovanie stavu zásob, správnosti cenoviek a doby spotreby vystaveného tovaru
mesačné uzávierky

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

mzda závisí od dosiahnutého obratu predajne, garantujeme minimálne 730 €

hlavný pracovný pomer v jednozmennej prevádzke
príspevok na DDS
stravné poskytujeme vyššie ako je zákonom stanovené, aj počas čerpania dovolenky
ostatné benefity v zmysle kolektívnej zmluvy ( prémie, príplatky, voľno navyše, jubilejné,...

Vytvárame nový kolektív, je možnosť vybrať si svojich spolupracovníkov. Hľadáme spoľahlivých a samostatných zamestnancov, bezúhonných a spôsobilých pracovať s potravinami. Nástup možný ihneď.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.11.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod a podnikanie, marketingový pracovník, predavač

samostatnosť, spoľahlivosť, úctivý prístup k zákazníkom

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 100 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 26 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 10 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo
Dopravná 14
934 01 Levice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Hana Udvardyová
Tel.: 036/ 3 21 21 04
E-mail: poslať životopis
ID: 3803431   Dátum zverejnenia: 5.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   mzda závisí od dosiahnutého obratu predajne, garantujeme minimálne 730 €