Pokladník v predajni potravín Čata

COOP Jednota

Miesto práce
Čata
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou, pravdepodobne od 01.10.2019
mzda závisí od dosiahnutých výsledkov predajne, garantujeme minimálne 624 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykladanie, ošetrovanie a predaj tovaru
blokovanie nákupov zákazníkom v pokladni
hygiena predajne
kontrola záručných lehôt a správnosti cenoviek
poradenstvo a obsluha pri mäsových výrobkoch, lahôdkach a pečive

práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
stravné vo výške nad rámec zákona, aj počas dovolenky
prispievame na III. pilier DDS
vzdelávanie zamestnancov
výplata vždy k 11. v mesiaci, po skúšobnej dobe prémie podľa výsledkov predajne
ďalšie benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy
vlastné rekreačné zariadenie

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov podľa údajov zo životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

predavač, obchodný pracovník je výhodou

čistý register trestov
zdravotný preukaz
vzdelanie v odbore, alebo osvedčenie o spôsobilosti pracovať s potravinami je výhodou

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Hana Udvardyová
Tel.: +421363212104
E-mail: poslať životopis
ID: 3765282  Dátum zverejnenia: 17.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda závisí od dosiahnutých výsledkov predajne, garantujeme minimálne 624 €