Vedúci/vedúca úseku ekonomického

COOP Jednota

Miesto práce
Bystrická 44, Žarnovica
Termín nástupu
01.08.2019
od 960,00 € + bonusy za dosiahnuté vybrané ukazovatele spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie komplexného podvojného účtovníctva
- zostavovanie účtovnej závierky, inventarizácia účtov, podklady na audit, výročné správy
- komplexná daňová agenda
- kontrola a spracovanie účtovných dokladov
- evidencia majetku, odpisy
- inventarizácia majetku, záväzkov a pohľadávok
- komunikácia s daňovým úradom, bankovými inštitúciami
- sledovanie legislatívnych zmien a spolupráca pri ich zapracovaní do praxe
- práca v internom software spoločnosti
- uplatňovanie ekonomickej kontroly
- vedie kolektív zamestnancov (15)

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- zapracovanie nových zamestnancov pod vedením skúsených kolegov
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- sociálny program v zmysle Kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

lojalita, schopnosť samostatne pracovať, schopnosť systematickej práce, zodpovednosť, spoločenská, komunikatívna, príjemné vystupovanie

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Ševčíková
Tel.: +421456813051
E-mail: poslať životopis
ID: 3695666  Dátum zverejnenia: 19.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 960,00 € + bonusy za dosiahnuté vybrané ukazovatele spoločnosti